Kontakta oss

Frågor om dina studier

Börja studera

Kontakta Vux vägledning här.öppnas i nytt fönster

Läser hos oss

Studievägledare Angelina Oster
SFI, Kök, Vård, Välfärdsjobb
angelina.oster@jarfalla.se

Studievägledare Felicia Wallin
Grund, Gymnasium, Lärvux, Sfinx     
felicia.wallin@jarfalla.se

Frågor om att ansöka till oss, byta kurs, kursintyg m.m.

Intendent Carina Norin (Ekonomi)
Telefon: 08-580 283 86
carina.norin@jarfalla.se

Administratör Helena Haider (SFI)
Telefon: 08-580 284 58
helena.haider@jarfalla.se

Administratör Kristina Lasko (Grund/Vux)    Telefon: 08-580 284 36                      kristina.lasko@jarfalla.se

Administratör Birgitta Gustafsson (Böcker)
Telefon: 08-580 283 45
birgitta.gustafsson@jarfalla.se

Skolledning

Rektor Patrik Marinilli
patrik.marinilli@jarfalla.se

Biträdande rektor Eeva-Liisa Purolainen             eeva-liisa.purolainen@jarfalla.se

Kontakta oss | Frågor & svar