Kontakta oss

Frågor om dina studier

Hjälp med ansökan

Kontakta Vux vägledning här

Du som läser hos oss

Studievägledare Felicia Wallin (SFI, Lärvux, Sfinx)   
felicia.wallin@jarfalla.se

Studie- och yrkesvägledare Susanne Gustavsson (Grund, Gymn, Yrkesutbildningar)
susanne.gustavsson@jarfalla.se

Frågor om att ansöka till SFI,
byta kurs, kursintyg m.m.

Administratör Nadiya Frimet (SFI)
Telefon: 08-580 284 58
nadiya.frimet@jarfalla.se

Tf Biträdande rektor Tanya Berbyuk (Grund/Gy)
tanya.berbyuk@jarfalla.se

Intendent Carina Norin (Ekonomi)
Telefon: 08-580 283 86
carina.norin@jarfalla.se

Administratör Birgitta Gustafsson (Böcker)
Telefon: 08-580 283 45
birgitta.gustafsson@jarfalla.se

Säkerhetsansvarig Kristina Lasko
Telefon: 08-580 284 36
kristina.lasko@jarfalla.se

Skolledning

Rektor Roberto Ghisler
Roberto.Ghisler@jarfalla.se

Tf Biträdande rektor Tanya Berbyuk           
tanya.berbyuk@jarfalla.se

Utbildningsansvarig spår 1/Bas Sara Hjertstedt
Telefon: 08-580 229 88
sara.hjertstedt@jarfalla.se

Kontakta oss | Frågor & svar