Kontakt för introduktionsprogrammen

Järfälla vägledningscentrum ansvarar för introduktionsprogrammen i Järfälla kommun.

Medarbetare

Mona Bryngelsson

Verksamhetschef
E-post: mona.bryngelsson@jarfalla.se
08-580 283 68

Annica Thorman

Studie- och yrkesvägledare
E-post: annica.thorman@jarfalla.se
08-580 281 97

Leena Cronelöv

Studie- och yrkesvägledare
E-post: leena.cronelov@jarfalla.se
08-580 284 25

Lena Lidman

Studie- och yrkesvägledare
E-post: lena.lidman@jarfalla.se
08-580 286 31

Helena Risholm

Studie- och yrkesvägledare, Ungkomp
E-post: helena.risholm@jarfalla.se
08-580 281 90

Petra Starkman

Kommunalt aktivitetsansvar.
E-post: petra.starkman@jarfalla.se
08-580 285 54

Christina Argelid

Kommunalt aktivitetsansvar. Studie- och yrkesvägledare
E-post: christina.argelid@jarfalla.se
08-580 2854 49

Maria Ljung

Skolsköterska
E-post: maria.ljung@jarfalla.se
070-002 31 88

Magdalena Qvarsell

Handläggare
E-post: magdalena.qvarsell@jarfalla.se
08-580 283 53


Besöksadress

Järfälla vägledningscentrum
Mjölnarvägen 6

Kontakta oss

Servicecenter

Vi svarar på dina frågor

Måndag–torsdag kl 8–16.45
Fredag kl 8–15

Kontakta oss | Frågor & svar